מגרש free style תל אביבאליפות העולם לטניס כיסאות גלגלים 2019 ברמת השרוןמגרשי הטניס במיאמי פלורידה מגרשי free style תל אביב מגרשי ספורט לפי עיצוב אדריכל אצטדיון קנדה גביע דיוויס

גידור למגרשי ספורט

חברת  ב.ל חידוש מגרשי ספורט מתמחה בגידור מגרשי ספורט איכותי, תקני ובטוח. פעולות הגידור שלנו מבוצעות כשירות בלעדי, או כחלק ממערך הקמתם וחידושם של מגרשי ספורט עבור גופים בכל רחבי הארץ, לרבות עיריות ורשויות מקומיות, בתי מלון, מוסדות חינוך והעשרה, ומרכזי ספורט וטניס.
 
התקנת כל סוגי הגדרות
אנו מתקינים את כל סוגי הגדרות לכל צורך ומטרה, בכל צורה וגדול של מגרש ובהתאמה אישית מלאה. בין היתר, אנו אמונים על התקנת גדרות למגרשי ספורט עבור שמירת כדורים במתחמי המגרש, המונעים כניסת מכוניות, עוברי אורח, או ריצת ילדים לכביש אחר כדור. כמו כן, אנו מגביהים גדרות קיימות, בונים ומתקינים  גדרות חדשות, ומבצעים עבודות עבור הפרדת מגרשים וגדרות היוצרות חציצה בטוחה בין המגרש לקהל או למרחב הציבורי.
 
עבודת גידור מקצועית ואיכותית
עבודות גידור למגרשי ספורט שאנו מספקים מבוצעות על ידי צוות מקצועי, מנוסה ומיומן, ובעזרת גדרות חזקות, עמידות ויציבות, חומרי גלם מעולים וציוד איכותי ומתקדם. הגדרות שאנו מספקים עומדות בכל דרישות התקן המחמירות ביותר, והן מותקנות בסטנדרטי עבודה גבוהים ומופקדים. כל זאת, ביחד עם מחויבות לעמידה בלוחות זמנים ומתן אחריות מקיפה עבור טיב ואיכות הגדר ועבודת ההתקנה.
 
הזמנת עבודות גידור למגרשי ספורט
להזמנת עבודות גידור למגרשי ספורט ולקבלת מידע נוסף והצעת מחיר, צרו קשר עם ב.ל חידוש מגרשי ספורט בטלפונים 0544680556 ו- 0546824815.
דף הבית טלפון