מגרש free style תל אביבאליפות העולם לטניס כיסאות גלגלים 2019 ברמת השרוןמגרשי הטניס במיאמי פלורידה מגרשי free style תל אביב מגרשי ספורט לפי עיצוב אדריכל אצטדיון קנדה גביע דיוויס

תיקון סדקים במגרשי ספורט


חדש! תיקון סדקים בשיטה המתקדמת ביותר כיום.

 אחריות לשנתיים על איטום הסדקים.

עד היום, טיפול בסדקים נחשב לתחום בעייתי במגרשי ספורט ומשטחי אספלט, למרות שיטות האיטום השונות, לא היו התפתחויות חדשות בשנים האחרונות ולא התאפשר לקבל\לתת אחריות על איטום הסדקים. איטום סדקים במגרשי ספורט משולבים ומגרשי טניס שונה מאיטום סדקים בכבישים ומסלולי אספלט. בגלל שישנו ציפוי עליון המורכב מחומרים אקריליים, יש צורך לבחור בקפידה את החומרים המתאימים לאיטום הסדקים. ישנם הרבה חומרים בשוק המבצעים איטום מעולה אך במגע עם חומרים אקריליים נוצרת בעיה של קילוף הציפוי האקרילי העליון (הצבע החדש) וכתוצאה מכך לא ניתן ליישמם. מצד שני, יש חומרי איטום על בסיס אקרילי אשר יאפשרו צביעת מגרש ללא קילוף, חומרים אלה הינם חלשים ולא מחזיקים מעמד זמן רב.

אנו מבצעים כיום איטום סדקים בשיטה חדשנית ומהפכנית בתחום, התיקון מתבצע במספר שלבים הכוללים הערכה של חומרת הסדקים, מדידה של כמות הסדקים, אומדן עלויות ללקוח וטיפול ייסודי אשר מתבצע בכל סדק בנפרד.
בזכות שיטה זו אנו מתחייבים לתת ללקוח אחריות לשנתיים!!!

אם ברצונכם לחדש מגרש ספורט עם סדקים, צרו קשר עוד היום ונגיע לבצע אומדן עבורכם ללא כל התחייבות.
מחיר התיקון נקבע לפי מטר אורך, מזמין העבודה יבחר אם לבצע תיקון סדקים ללא אחריות או תיקון סדקים בשיטת CRS

 
דף הבית טלפון